Producenci

Cenniki do pobrania

Taski Care System Wynajmu Maszyn Sprzątających

  • taski wynajem szorowarek, dzierżawa maszyn sprzątających

 

  &  taski care wynajem szorowarek i maszyn sprzatających

Taski wiodący producent maszyn i urządzeń do sprzątania, wspólnie ze swoimi dystrybutorami, jako jedna z nielicznych firm w swojej branży, wprowadziła do swojej oferty, system długoterminowego wynajmu i dzierzawy szorowarek i maszyn szorująco zbierających.

Zastanawialiście się kiedyś nad tym dlaczego firmy (a ostatnio i osoby prywatne warto wspomnieć system długoterminowego wynajmu samochodów osobowych przez jedną ze znanych marek motoryzacyjnych) coraz częściej pochylają się nad tematem wynajmu?

Są już przecież wypożyczalnie samochodów, narzędzi a nawet wózków inwalidzkich. Obecnie możemy wynająć prawie wszystko muzykę, ciężarówki czy tak okazjonalnie potrzebne urządzenie jak laktator.

Dlaczego tak się dzieje? Co sprawia, że wynajem staje się bardziej atrakcyjną formą pozyskiwania mieszkań, samochodów czy narzędzi czy maszyn budowlanych?

Otóż odpowiedź jest bardzo prosta KOSZTY!!!

Nie chodzi tutaj bynajmniej o koszt jednorazowego zakupu ten można z góry przewidzieć samochód marki X kosztuje np 50 000 zł a ciężarówka marki Y kosztuje 200 000 zł. To wszyscy wiemy z góry. Z góry możemy przewidzieć również wiele innych czynników finansowych. 

Nie możemy natomiast przewidzieć takich aspektów naszej działalności jak np. - zmieniające się otoczenie gospodarcze, zmieniające się otoczenie prawne. W pewnym stopniu nie możemy także przewidzieć zachowań naszych partnerów biznesowych (a co jak po roku wypowiedzą kontrakt). Nie mamy również możliwości przewidzenia czy i jak często urządzenie będzie się psuło po okresie gwarancyjnym.

Podsumowując

W obecnej rzeczywistości gospodarczej mamy wiele możliwości sfinansowania maszyn i urządzeń jakie są nam niezbędne do prowadzenia naszego biznesu

Są to między innymi

1 zakup gotówkowy

2 zakup z odroczonym terminem płatności

3 zakup finansowany kredytem

4 zakup finansowany leasingiem

5 WYNAJEM - DZIERŻAWA !!!

 

Sklep jest w trybie podglądu

Sprzęt do sprzątania, maszyny sprzątające, wózki serwisowe, chemia profesjonalna, odkurzacze hotelowe, odkurzacze przemysłowe, wypożyczalnia odkurzaczy piorących, mopy, profesjonalne środki czystości

Taski, Vermop, Sprintus, Pramol 
Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

{nocache:ed334f2fd02279296798f17d57d185eb#0}
Sklep internetowy od home.pl